Zarządzanie rampami

Program do wizualizacji ramp magazynowych

Program Zarządzanie rampami jest narzędziem, które pomaga w zarządzaniu operacjami magazynowymi w efektywny a także w efektowny sposób. Program pokazuje wizualizację ramp na magazynie na pełnym ekranie oraz ich aktualną dostępność za pomocą prostych ikon i symboli. Czarne samochody oznaczają ciężarówki w trakcie rozładunku towaru. Białe ciężarówki oznaczają puste auta w trakcie załadunku. Dodatkowo obok rampy wpisany jest rodzaj zadania, jakie realizowało auto. Wykorzystywana rampa oznaczona jest dodatkowo kolorem czerwonym, pusta- zielonym i dzięki temu jej stan widoczny jest z większych odległości. Pozwala to ocenić bieżący stan magazynu za pomocą jednego spojrzenia na ekran telewizora czy monitora. Program dostosowuje się do każdej rozdzielczości. Obsługiwana jest także rozdzielczość 4K.

Wartości wyświetlane w programie można edytować na dowolnym urządzeniu poprzez edycję arkusza google.

Zarządzanie programem odbywa się także poprzez arkusz Google (Google Sheets). Za jego pomocą można zdalnie sterować takimi funkcjonalnościami programu jak zdalne wyłączenie/ włączenie programu, zmiana ekranu na którym ma być wyświetlany program. Bieżący status programu, który widać w arkuszu google uaktualnia się co 5 sekund.

Program ma wbudowany tryb konserwacji, który umożliwia podgląd podstawowych parametrów programu oraz tymczasowe wyłączenie podglądu wartości na czas testów.