O mnie

Jestem programistą oraz twórcą rozwiązań w Excelu, Outlooku, VBA, VB.NET, SQL. Całą swoją wiedzę na temat między innymi Excela zdobyłem samodzielnie drogą żmudnych poszukiwań, eksperymentów, prób i błędów. Mam ponad 9 lat doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych wspartych makrami Visual Basic for Applications.

VBA

Umiejętności programistyczne nabyte podczas tworzenia programów w językach programowania Visual Basic i C++ to zupełnie inne podejście w tworzeniu makr do arkuszy Excel. Podejście polegające na uniwersalności, dostosowalności  i prędkości działania. Umiejętne połączenie wbudowanych funkcji Excela oraz makr sprawia, że moje rozwiązania mogą być zarówno uniwersalne, dostosowalne jak i szybkie.

Misja

Mój projekt powstał z myślą o tym aby dostarczać ludziom gotowych rozwiązań a także służyć wiedzą i doświadczeniem. Moją misją jest tworzenie oprogramowania, które upraszcza i przyspiesza codzienną pracę. Pragnę także zwiększać świadomość potężnych możliwości jakie daje program Microsoft Excel wsparty programami w Visual Basic for Applications.